אם יש לכם נמלים בבית, בכל חדר שהוא ובעיקר במטבח, אתם מבינים עד כמה זה לא נעים. נמלים זה משהו דוחה, בעיקר כשהן מתחילות לעלות על האוכל שלנו, ובעיקר כשאנו מנסים לבשל או לחתוך משהו שקשור למזון ואנחנו מגלים נחיל של נמלים מתייצב במהירות. נמלים באוכל שלנו זה גם כמובן לא נעים ואנחנו צריכים להדביר אותן כמה שיותר מהר, בין אם מדובר על הדברת נמלים עם גרגירים ובין אם מדובר על הדברת נמלים בכל דרך אחרת, ויש אפילו דרכים טבעיות להרחיק אותן. הנה כמה דברים שאנחנו צריכים לדעת על הרחקה של נמלים עם או בלי גרגירים
הרחקה עם גרגירים
אז מה זה בכלל הדברת נמלים עם גרגירים? כשמו כן הוא, הדברה של הנמלים על ידי גרגירים שמפזרים במקומות שונים בבית, וזה יכול להיות בארונות, זה יכול להיות באדניות, זה יכול להיות על השיש ובכל מקום אחר חשוב לשמור על בטיחות שהגרגירים לא התפזרו בבית ולכן במקומות רגישים כמו מטבח יש להציב את הגרגירים בתוך תיבת האכלה מיוחדת לנמלים. הגרגירים הללו תפקידן שהנמלים יעבירו אותם לקן וברגע שזה מגיעי למלכה כל הקן מושמד. כמובן שחשוב לוודא שהגרגירים הללו לא רעילים לבני אדם, בעיקר אם אתם בית עם ילדים קטנים וחיות מחמד. חשוב לציין שהדברת נמלים בגרגירים יעילה בעיקר בחצרות מחוץ לבית. אך יש גם דרכים טבעיות להרחיק נמלים, בין אם מדובר על ידי מדביר או באופן עצמאי.

הברת נמלי םמקצועית בג'ל

הדברת נמלים  בדרכים טבעיות

אם אתם חושבים על הדברת נמלים עם גרגירים אתם יכולים לחשוב גם על האופציה של הדברת נמלים טבעית. הדבר החשוב ביותר כדאי למנוע נמלים הוא איטומים של חריצים בדרך כלל ביין השיש לקרמיקה במטבח וסביב הפנלים ברצפה אם תקפידו על איטומים טובים יהיה לכם שקט מנמלים לאורך זמן ארוך מאד. הדברה טבעית עושה שימוש בחומרים מן הצומח ולא בחומרים רעילים או כאלו שמזיקים לסביבה, ויש מדבירים שעושים הדברות כאלו. אתם יכולים גם לעשות את זה באופן עצמאי על ידי טפטוף שמן אתרי חריף לדוגמא, לתוך קן של נמלים, אתם יכולים לשטוף את הרצפה ולהוסיף מעט חומץ מה שדוחה מאוד נמלים, אתם יכולים לשתול בכניסה לבית שיח "אמנון ותמר" או נענע, צמחים שמרחיקים מזיקים מפתח הבית, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שלא תוטרדו, או לפחות שניסיתם את כל הדרכים הטבעיות בשביל להתמודד עם הנמלים הללו שמטרידות אתכן.

שם*:
דוא"ל:
טלפון*:

הייתה לנו בעיה נוראית של נמלים במטבח
שלא האמנו שאפשר לפתור
פלג הגיע והרגיע אותנו ביצע הדברה בעזרת ג׳ל מיוחד …
טל מתל אביב
תודה ענקית לפלג שפתר לנו בעייה קשה של נמלת האש בחצר,הזמנו את פלג לאחר שכמה בעלי מקצ…
לירון רמת השרון
הזמנתי הדברת נמלים לבית
פלג מפלג הדברות הגיע בדיוק בזמן
הסביר לי למה הנמלים הגיעו לבית ונתן לי טיפים לאיט…
רוני מכפר סבא
אחר חודש וחצי שבהם סבלתי ממכת נמלים במטבח,פלג בא וביצע הדברה,ביעילות ובנועם,ואחרי ההדברה הנמלים נעלמו כליל.
ממליץ בחום על פלג הדברות
חזי מראשון לציון
לאחר חודש וחצי שבהם סבלתי ממכת נמלים במטבח,פלג בא וביצע הדברה,ביעילות ובנועם, ואחרי ההדברה הנמלים נעלמו כליל.
ממליץ בחום על פלג הדברות
חזי ראש
משפחת כהן, יבנה
תודה לפלג הדברות שפתר לנו בעייה של נמלים בכל הבית
לא הצלחנו להתמודד עם הבעיה לבד במשך יותר מחודש התקשרנו לפלג המדביר
הוא הסביר לנו בט…
משפחת רוזן נס ציונה
חייבת לשתף אותכם בשירות שקיבלתי מפלג הדברות,התקשרתי לפלג ואמרתי לו שאנחנו מרגישי…
אוסנת

המלצה על פלג הדברות

הגעתי הביתה מהעבודה וראיתי פשוט מכת נמלים מפחידה על השיש התקשרתי לפלג הדברות והוא הגיע ת…
איציק מפתח תקווה